Опитування: Джерела інформації

Ми живемо в час, коли без глобальної мережі Інтернет важко представити свій буденний день. Інтернет помагає нам в навчанні і роботі. Тому назріває питання: яке джерело інформації для вас є найзручнішим — в електронному чи в книжному вигляді? Свою думку виразіть у коментарях! Дякую:)

Опитування: Джерела інформації: 8 комментариев

 1. Якось так вийшло, що ел.читання я прийняв одразу і повністю.

  Мало того, виявилось що для зору плаский монітор сприймається набагато легше, аніж рельєфна книга.

  З цього не треба робити трагедії : книга як така себе не те що віджила, але щось із її подачею треба змінювати. На жаль, книгодрукарство як було неякісне, так таким і лишилось.

  Тому я за електронні версії. Єдине що, мені важкодоступні планшетки та Е-буки пристойних дюймів (від 16 і більше), хоча ясне діло що у світі вони все-таки десчь тай продаються.

  Невіглас — він і з книжкою невіглас. А хто хоче щось знати — витягне з нічого. )

 2. Доступ до електронних ресурсів набагато швидший. Увійшов до Інтернету, провів пальцями по клавішам — і от уже результат.

  Але є рідкісні видання, які можна лише в книжному вигляді знайти.
  Читати ж художню літературу люблю у книжному форматі. Хоча й електронного не цураюся.

 3. Про інет та джерела інфи :

  тут ситуація ще до цих пір плачевна. У мене в пам’яті з десяток фоліантів, котрі я в неті знайти не можу. Окремішня ж інфа часто фантастично неграмотна, — таке враження, що автори складання книжкових сайтів просто не вчилися у школі. Львина доля совкових книг щей дотепер є єдиним достовірним джерелом інформації, котра не спотворює світогляд і не веде по хибному шляху хибних знань.

  На жаль, таке є, — особливо на сайтах ukr, котрі читати протипоказано тим, хто вперше зіткувся з якоюсь темою. Вивчати що-небудь з нуля по таких сайтах не можна, бо це тягне за собою хронічне, багаторічне невігластво. Російські в цьому плані вилизані і доста якісні. Хоча у світлі останніх подій я принципово ігнорую все російсько-мовне, — навіть те, що потрібно по роботі.

  PS. Люди, логінуйтесь, бо так нецікаво. Ваші ID вже давно не є секретом, — особливо 46-ий та 78-ий.

Обсуждение закрыто.